המרכז הישראלי
לציור פורטרטים

המרכז הישראלי

מבוא
אתר Portraits Bank, מעצם טבעו, הינו אתר המיועד לציבור בכללותו ועל כל המידע המובא בו - עומד לרשות ציבור המשתמשים כמו שהוא . משכך, השימוש באתר - על כל מגוון שירותיו - הינו על אחריותך כמשתמש/ת בלבד. הגלישה באתר Portraits Bank והשימוש בו, כפופים להסכמתך המקדמית לתנאי השימוש כפי שיפורטו להלן ועל כן נבקשך לקוראם בעיון טרם שימושך באתר. באם באתר משנה או באתר נלווה לאתר Portraits Bank חלים תנאי שימוש נוספים או ספציפיים, הם יחולו בנוסף לתנאי השימוש הכללים המפורטים במסמך זה.
 
הרשמה ומסירת מידע אישי
צייר / ציירת יקרים, על מנת להציג את ציורי הפורטרטים שלכם בגלרייה המקוונת שלנו, תתבקש/י לספק מספר נתונים אישיים כדוגמת: שם מלא, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, שנת לידה, צילום ציורי דיוקן שיצאו תחת ידך ומעט מידע אישי. נתונים אלה יישמרו במאגר המידע של Portraits Bank. מספר טלפון, כתובת E-Mail וכתובת אתר אינטרנט של צייר/ת לא יוצגו באתר.

ניהול תמונות באתר
אנו מקבלים לגלרייה אך ורק ציורי דיוקן שבוצעו בטכניקות ידניות (שמן, אקריליק, אקווארל, דיו, פחם, גירים, עפרונות וכדומה). דיוקנאות שבוצעו או נערכו באמצעות תוכנות מחשב לא יוצגו בגלריית הציורים. Portraits Bank רשאי לבטל כל תמונה שנכנסת לאתר, לפי שיקול דעתו. Portraits Bank שומר לעצמו את הזכות לא לאשר הכנסת תמונה שאינה ראויה ו/או אינה עומדת בסטנדרטים של אתר Portraits Bank. ציירים / ציירות המציגים ציורים באתר מסכימים לשימוש האתר בעבודותיהם, כחלק מהעיצוב הגראפי של האתר.

זכויות יוצרים וקניין רוחני
Portraits Bank הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר Portraits Bank באופן בלעדי. במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים, בין היתר, השימוש בשם Portraits Bank, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר, מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו , וכן קבצים ויישומים מכל מין וסוג שהוא. חל איסור מוחלט על העתקה ,הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם אלא אם ניתנה לכך הסכמת Portraits Bank מראש ובכתב. גולש באתר אשר מבקש להציג ציור פורטרט על-ידי הכנסתו לאתר או על-ידי שליחה בדרך אחרת ל Portraits Bank - מצהיר בזאת שהוא בעל זכויות יוצרים בתוקף של ציור הפורטרט, יש לו סמכות להציג את הציור תחת שמו וכל תביעה בגין הפרת זכויות יוצרים בעתיד - תופנה אליו ישירות ותהיה באחריותו הבלעדית. Portraits Bank יעשה כל אשר יש ביכולתו כדי להגן על זכויות היוצרים של האמנים המציגים באתר.

הפעלה שוטפת של האתר
Portraits Bank אינו מתחייב להפעיל את האתר במתכונתו הקיימת לפרק זמן מסוים או קבוע. Portraits Bank שומר לעצמו את הזכות לערוך כראות עיניו שינויים מבניים ומהותיים באתר, לבטל, להוסיף, לשנות ולעדכן את כל הפונקציות הקיימות בו, בכל עת. הפרעה בפעילותו השוטפת והתקינה של האתר, אגב ביצוע תיקונים, שינויים ושיפורים לא תהווה עילה לכל תביעה, טענה או דרישה מצדך. Portraits Bank מצדו עושה וימשיך לעשות את מירב המאמצים על מנת שתוכל לגלוש ולהשתמש באתר באופן שוטף וקבוע אולם הוא אינו מתחייב כי לא יארעו שיבושים, תקלות או הפרעות הכרוכות וקשורות בהפעלת האתר והנילווים להפעלה זו.

תכולת הדין וסמכות שיפוט
על השימוש באתר Portraits Bank יחולו דיני מדינת ישראל והם בלבד. לבתי המשפט בחיפה תהא סמכות השיפוט הייחודית בכל הנוגע למסמך זה, לשימוש באתר Portraits Bank ולמתחמי המישנה הנלווים אליו.
 
אדי שרגא
אולג קוקלין
אורי יעקובי
אורלי גילעד
אייל ברוך
איליי גולד
אילנה
אירית ישראלי
איתי ארד
איתי קמינר
אלי אפנברגר
אלי בייטלמן
אמיל אביטן
אמיר טומשוב
אנבלה יוסופוף
אפרים לוי
אשר ברבי
ברוך נריה קנדל
ברקת אומיאל
בתיה וייס
בתיה חלף
בתיה לוינשטיין
גבריאלה קרסטש
גדי פדר
גלית מיכאלי
דוד שושנה
דורית עמיקם
דינה יערי
דנה קוגן
דני דוברושקלנקה
דני הויזנר
הדס מיכה
היא-לי סופר
הנריק רוסטוביץ
ואדים קאשרסקי
ויקטור גז
ז'אק וארון
חדוה אטיאס
חיים דידובסקי
חן אגוזי
יואב פרץ
יוליה
יזהר גוריון
יניב דרור
יוסי שמלה
יורם לוי
יעל קרן
יצחק אשר
יצחק מילר
ירון כוכבי
כפיר גריידי
כרים אבו שקרה
לאה הרפז
ליאן אלחסוב
לריסה קופרשטיין
מוטי לורבר
מיטל
מיטל אלכסנדר
מיכל אריאלי
מירה לוי
מיקי ואגו
מלי אזולאי
מרי שגב
משה לויס
נועם בן משה
נועם שארגורודסקי
נורית צדרבוים
נטלי
נטלי בנעים
ניצה גראניק
ניצן נחום
נסים גאון
נריה בר
סבטה אסטרינה
סוזנה באן חתם
סימונה
סמדר לומניץ
עדי יאיר
עליזה כהן
עמית ליאון
צביה האריס
ציפי גלעד
קובי מוריץ
קטיה קרופיצקי
קיריל נלקנבאום
קרן פרינץ
רוני יפה
רונית ביננבוים
רונית ערמוני
רחל טוקר שיינס
רחל רמות ינון
רעות נוי
שולי כהן
שיר טמסוט
שלי אבן כהן
שמוליק שיף
שרה סיני
תמי אפשטיין